AikaNäyttelyRyhmät/Rodut
08.-09.05.2021 Varkaus KR
PERUTTU Varkaus KR
la: 2, 4, 6, 8, 10
su: 1, 3, 5, 7, 9
NimiPERUTTU Varkaus KR
PaikkaVarkaus (Varkaudenkeskuskenttä)
NäyttelytyyppiKaikkien rotujen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 2, 4, 6, 8, 10
sunnuntai: FCI-ryhmät 1, 3, 5, 7, 9
Junior HandlerTavallinen
JärjestäjäPOHJOIS-SAVON KENNELPIIRI R.Y.
 
08.-09.05.2021 Kajaani KV
PERUTTU Kajaani KV 2021
la: 1, 3, 5, 7, 9
su: 2, 4, 6, 8, 10
NimiPERUTTU Kajaani KV 2021
PaikkaKajaani (Vimpelin urheilustadion)
NäyttelytyyppiKansainvälinen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 1, 3, 5, 7, 9
sunnuntai: FCI-ryhmät 2, 4, 6, 8, 10
Junior HandlerPiirinmestaruus
JärjestäjäKAINUUN KENNELPIIRI R.Y.
 
08.05.2021 Hirvensalmi RN
PERUTTU Hirvensalmi osa 5 & 6 & 4/8
osa 5 & FCI 6 & 4/8
NimiPERUTTU Hirvensalmi osa 5 & 6 & 4/8
PaikkaHirvensalmi (Aten Marja-Aitta)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmätosa 5 & FCI 6
4/8
JärjestäjätRIPATIN METSÄSTYSSEURA RY
HIRVENSALMEN ERÄNKÄVIJÄT
MONIKKALAN-KILKINKYLÄN ERÄ RY
KUITULAN ERÄ R.Y.
VÄISÄLÄN JA VILJAKKALAN ERÄVEIKOT
 
08.05.2021 Laitila RN
PERUTTU Laitila 5/6 & 7/8
5/6 & 7/8
NimiPERUTTU Laitila 5/6 & 7/8
PaikkaLaitila (Samppanummen Ravirata)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät5/6
7/8
JärjestäjäLAITILAN METSÄSTYSSEURA RY
 
08.05.2021 Raahe RN
PERUTTU Raahe FCI 1/5 & 6/8
1/5 & 6/8
NimiPERUTTU Raahe FCI 1/5 & 6/8
PaikkaRaahe (Miiluareena)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät1/5
6/8
Junior HandlerTavallinen
JärjestäjäOLKIJOEN ERÄMIEHET RY
 
08.05.2021 Salo RN
PERUTTU Salo 2/4 & 3/9
2/4 & 3/9
NimiPERUTTU Salo 2/4 & 3/9
PaikkaSalo (Moision koulun kenttä)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät2/4
3/9
JärjestäjäKOIRAKERHO TASSUT R.Y.
 
09.05.2021 Kouvola RN
PERUTTU Kouvola osa 5 & 6 & 3/7
osa 5 & FCI 6 & 3/7
NimiPERUTTU Kouvola osa 5 & 6 & 3/7
PaikkaKouvola (Jaala, Liikasenmäki)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmätosa 5 & FCI 6
3/7
JärjestäjäJAALAN METSÄSTYSSEURA RY
 
09.05.2021 Salo RN
PERUTTU Salo 1/8 & 5/10
1/8 & 5/10
NimiPERUTTU Salo 1/8 & 5/10
PaikkaSalo (Moision koulun kenttä)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät1/8
5/10
JärjestäjäKOIRAKERHO TASSUT R.Y.
 
13.05.2021 Vantaa E
PERUTTU Palveluskoiratapahtuma
Suomen palveluskoiraliitto r.y.
NimiPERUTTU Palveluskoiratapahtuma
PaikkaVantaa (Hakunilan urheilupuisto)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjätSUOMEN PALVELUSKOIRALIITTO R.Y.
SUOMEN AUSTRALIANKARJAKOIRAT R.Y.
 
13.05.2021 Vantaa E
PERUTTU Dogo argentino
Dogo argentino club finland ry
NimiPERUTTU Dogo argentino
PaikkaVantaa (Hakunilan urheilupuisto)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäDOGO ARGENTINO CLUB FINLAND RY
 
13.05.2021 Vantaa E
PERUTTU Airedalenterrieri
Suomen airedalenterrieriyhdistys
NimiPERUTTU Airedalenterrieri
PaikkaVantaa (Hakunilan urheilupuisto)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN AIREDALENTERRIERIYHDISTYS
 
13.05.2021 Ylivieska RN
PERUTTU Ylivieska osa 5 & 6 & 7/8
osa 5 & FCI 6 & 7/8
NimiPERUTTU Ylivieska osa 5 & 6 & 7/8
PaikkaYlivieska (Ylivieskan ravirata)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmätosa 5 & FCI 6
7/8
JärjestäjäYLIVIESKAN KENNELSEURA RY
 
15.-16.05.2021 Rauma KR
PERUTTU Rauma Show
la: 1, 4, 8, 9, 10
su: 2, 3, 5, 6, 7
NimiPERUTTU Rauma Show
PaikkaRauma (Lähdepellon Urheilualue)
NäyttelytyyppiKaikkien rotujen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 1, 4, 8, 9, 10
sunnuntai: FCI-ryhmät 2, 3, 5, 6, 7
Junior HandlerTavallinen
JärjestäjätRAUMAN KÄYTTÖ- JA SEURAKOIRAT RY
RAUMAN MLK:N METS.SEURA RY
RAUMAN SEUDUN ERÄMIEHET
RAUMAN YMPÄRISTÖN URHEILUMETSÄSTÄJÄT
RAUMAN METSÄSTYSSEURA RY
 
15.05.2021 Oulainen RN
PERUTTU Oulainen 5/6 & 7/8
5/6 & 7/8
NimiPERUTTU Oulainen 5/6 & 7/8
PaikkaOulainen (Urheilukenttä)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät5/6
7/8
JärjestäjätPIIPSJÄRVEN METSÄSTÄJÄT RY
OULAISTEN METSÄSTYSSEURA RY
 
15.05.2021 Sulkava RN
PERUTTU Sulkava osa 5 & 6 & 3/8
osa 5 & FCI 6 & 3/8
NimiPERUTTU Sulkava osa 5 & 6 & 3/8
PaikkaSulkava (Sulkavan liikuntahallin kenttä)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmätosa 5 & FCI 6
3/8
JärjestäjätSUUR-SAVON AJOKOIRAMIEHET RY
HAKOVIRRAN METSÄSTYSSEURA RY
IDÄNLAHDEN ERÄ RY
 
16.05.2021 Muhos RN
PERUTTU Oulu (Muhos) FCI 8 & 5/6
8 & 5/6
NimiPERUTTU Oulu (Muhos) FCI 8 & 5/6
PaikkaMuhos (Muhoksen yläkoulu)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät8
5/6
JärjestäjäOULUN SEUDUN HIRVIKOIRAYHDISTYS RY
 
16.05.2021 Rautjärvi RN
PERUTTU Rautjärvi 3/4 & 5/6
3/4 & 5/6
NimiPERUTTU Rautjärvi 3/4 & 5/6
PaikkaRautjärvi (Simpele)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät3/4
5/6
JärjestäjätKOKKOLANJOEN ERÄ-MIEHET R.Y.
SIMPELEEN SEUDUN ERÄNKÄVIJÄT R.Y.
SIMPELEEN METSÄSTYS- JA AMPUMASEURA
 
16.05.2021 Seinäjoki RN
PERUTTU Seinäjoki 3/5 & 4/9
3/5 & 4/9
NimiPERUTTU Seinäjoki 3/5 & 4/9
PaikkaSeinäjoki (Nurmon Koulukeskus)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät3/5
4/9
JärjestäjäKESKI-NURMON METSÄSTYSSEURA RY
 
16.05.2021 Seinäjoki RN
PERUTTU Seinäjoki 1/10 & 7/8
1/10 & 7/8
NimiPERUTTU Seinäjoki 1/10 & 7/8
PaikkaSeinäjoki (Nurmon koulukeskus)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät1/10
7/8
JärjestäjäKOURAN METSÄSTYSSEURA R.Y.
 
16.05.2021 Sipoo RN
PERUTTU Sipoo RN 4/5 & 6/8
4/5 & 6/8
NimiPERUTTU Sipoo RN 4/5 & 6/8
PaikkaSipoo (Nikkilän sydämen hiekkakenttä)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät4/5
6/8
JärjestäjäSIPOON METSÄSTYSKOIRAYHDISTYS RY
 
22.05.2021 Urjala E
PERUTTU Bouvier ja ardennienkarjakoira
Suomen bouvier r.y.
NimiPERUTTU Bouvier ja ardennienkarjakoira
PaikkaUrjala (Urjalan Vilpola)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN BOUVIER R.Y.
 
22.-23.05.2021 Hamina KR
PERUTTU Hamina
la: 1, 4, 8, 9, 10
su: 2, 3, 5, 6, 7
NimiPERUTTU Hamina
PaikkaHamina (Haminan Bastioni)
NäyttelytyyppiKaikkien rotujen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 1, 4, 8, 9, 10
sunnuntai: FCI-ryhmät 2, 3, 5, 6, 7
JärjestäjäKAAKON KENNEL-KERHO RY
 
22.05.2021 Kuusamo RN
PERUTTU Kuusamo RN FCI ryhmille 2/8 & 5/6
2/8 & 5/6
NimiPERUTTU Kuusamo RN FCI ryhmille 2/8 & 5/6
PaikkaKuusamo (Rukan Hiihtostadion)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät2/8
5/6
JärjestäjäKUUSAMON METSÄSTYS-JA KALASTUSSEURA
 
22.05.2021 Puumala RN
PERUTTU Puumala 3/8 & 5/6
3/8 & 5/6
NimiPERUTTU Puumala 3/8 & 5/6
PaikkaPuumala (Puumalan yhtenäiskoulun alue)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät3/8
5/6
JärjestäjäPUUMALAN ERÄMIEHET
 
22.05.2021 Seinäjoki RN
PERUTTU Seinäjoki 4/5 & 6/7
4/5 & 6/7
NimiPERUTTU Seinäjoki 4/5 & 6/7
PaikkaSeinäjoki (Törnävän hiekkakenttä)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät4/5
6/7
JärjestäjäSEINÄJOEN METSÄSTYSSEURA R.Y.
 
23.05.2021 Lahti E
PERUTTU SPJ:n rodut
Suomen pystykorvajärjestö r.y.
NimiPERUTTU SPJ:n rodut
PaikkaLahti (Lahti)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjätSUOMEN PYSTYKORVAJÄRJESTÖ R.Y.
SALPAUSSELÄN KENNELPIIRI R.Y.
 
23.05.2021 Oulu E
PERUTTU Suomen Laikajärjestön erikoisnäyttely
Suomen laikajärjestö r.y.
NimiPERUTTU Suomen Laikajärjestön erikoisnäyttely
PaikkaOulu (Break Sokos Hotel Eden Oulu)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN LAIKAJÄRJESTÖ R.Y.
 
29.05.2021 Mynämäki RN
PERUTTU! Mynämäki 10
10
NimiPERUTTU! Mynämäki 10
PaikkaMynämäki (Mynämäen urheilukeskus)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät10
JärjestäjäTURUN VINTTIKOIRAKERHO
 
29.-30.05.2021 Parkano RN
PERUTTU Parkano 5 & 9
5 & 9
NimiPERUTTU Parkano 5 & 9
PaikkaParkano (Parkanon urheilutalo)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät5
9
JärjestäjätPARKANON ERÄMIEHET RY
LAPINNEVAN ERÄNKÄVIJÄT RY
SUSIPERÄN METSÄSTYSSEURA
VUORIJÄRVEN METS.SEURA R.Y.
 
05.06.2021 Karvia E
PERUTTU FCI ryhmästä 5 metsästyspystykorvat ja lappalaiset paimenpystykorvat
Satakunnan pystykorvakerho r.y.
NimiPERUTTU FCI ryhmästä 5 metsästyspystykorvat ja lappalaiset paimenpystykorvat
PaikkaKarvia (Harrastekeskus Torro)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSATAKUNNAN PYSTYKORVAKERHO R.Y.
 
05.06.2021 Kouvola E
PERUTTU Papillon ja phaléne
Suomen papillon-ja phaleneyhd. ry
NimiPERUTTU Papillon ja phaléne
PaikkaKouvola (Mustilan puukoulu)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN PAPILLON-JA PHALENEYHD. RY
 
05.-06.06.2021 Turku KV
PERUTTU Turku Top Dog Show 2021
la: 2, 3, 7, 8, 10
su: 1, 4, 5, 6, 9
NimiPERUTTU Turku Top Dog Show 2021
PaikkaTurku (Metsämäen ravirata)
NäyttelytyyppiKansainvälinen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 2, 3, 7, 8, 10
sunnuntai: FCI-ryhmät 1, 4, 5, 6, 9
Junior HandlerPiirinmestaruus
JärjestäjätTURUNMAAN KENNELYHDISTYS RY
LOUNAIS-SUOMEN KENNELKERHO RY
LOUNAIS-SUOMEN PYSTYKORVAYHDISTYS
LOUNAIS-SUOMEN SPANIELIKERHO RY
MAAKASTON ERÄSTÄJÄT RY
TURUN KÄYTTÖKOIRAKERHO RY
TURUN PALVELUSKOIRAHARRASTAJAT RY
TURUN JA SÄKYLÄN VARUSKUNTIEN
TURUN VINTTIKOIRAKERHO
TURUNMAAN SAMOJEDISTIT RY
VARSINAIS-SUOMEN BEAGLE RY
TURUN SEUDUN KÄÄPIÖKOIRAT RY
 
05.06.2021 Karvia RN
PERUTTU Karvia RN FCI 2 & 4/8
2 & 4/8
NimiPERUTTU Karvia RN FCI 2 & 4/8
PaikkaKarvia (Harrastekeskus Torro)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät2
4/8
JärjestäjäKOILLIS-KARVIAN METSÄSTYSSEURA RY
 
05.06.2021 Savonlinna RN
PERUTTU! Savonlinna osa 5 & 6 & 8
osa 5 & FCI 6 & 8
NimiPERUTTU! Savonlinna osa 5 & 6 & 8
PaikkaSavonlinna (Kerimäki)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmätosa 5 & FCI 6
8
JärjestäjätSAVONLINNAN KENNELKERHO RY
KAAKKOIS-SAVON KENNELSEURA RY
MOINSALMEN METSÄSTYSSEURA RY
 
06.06.2021 Mänttä-Vilppula KR
PERUTTU! Mänttä-Vilppula KR
NimiPERUTTU! Mänttä-Vilppula KR
PaikkaMänttä-Vilppula (Mäntän urheilukeskus)
NäyttelytyyppiKaikkien rotujen näyttely
JärjestäjätMÄNTÄN SEUDUN KOIRAKERHO R.Y.
MÄNTÄN SEUDUN NUUSKUT R.Y.
MÄNTÄN SEUDUN PALVELUSKOIRAT R.Y.
 
12.06.2021 Espoo E
PERUTTU Suursnautserit
Suomen suursnautserikerho r.y.
NimiPERUTTU Suursnautserit
PaikkaEspoo (Marketanpuisto)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN SUURSNAUTSERIKERHO R.Y.
 
12.06.2021 Helsinki E
PERUTTU! Australiankelpie ja bordercollie
Suomen bordercolliet ja australian
NimiPERUTTU! Australiankelpie ja bordercollie
PaikkaHelsinki (Tuomarinkartano vinttikoirakeskus)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN BORDERCOLLIET JA AUSTRALIAN
 
12.06.2021 Helsinki E
PERUTTU Collieiden erikoisnäyttely
Suomen collieyhdistys r.y.
NimiPERUTTU Collieiden erikoisnäyttely
PaikkaHelsinki (Tuomarinkylän vinttikoirakeskus)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN COLLIEYHDISTYS R.Y.
 
12.06.2021 Jämsä E
PERUTTU Saksanseisojakerho
Saksanseisojakerho r.y.
NimiPERUTTU Saksanseisojakerho
PaikkaJämsä (Himos Areena)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSAKSANSEISOJAKERHO R.Y.
 
12.-13.06.2021 Alavus KR
Miljoona Koira 2021
la: 2, 4, 6, 9, 10
su: 1, 3, 5, 7, 8
NimiMiljoona Koira 2021
PaikkaAlavus (Tuurin Kyläkaupan tapahtuma-alue)
NäyttelytyyppiKaikkien rotujen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 2, 4, 6, 9, 10
sunnuntai: FCI-ryhmät 1, 3, 5, 7, 8
Junior HandlerTavallinen
JärjestäjäETELÄ-POHJANMAAN KENNELPIIRI R.Y.
Tulokset
 
12.-13.06.2021 Paimio KR
PERUTTU Paimio KR
la: 1, 7, 8, 9
su: 2, 3, 4, 5, 6, 10
NimiPERUTTU Paimio KR
PaikkaPaimio (Paimion ajoharjoittelurata)
NäyttelytyyppiKaikkien rotujen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 1, 7, 8, 9
sunnuntai: FCI-ryhmät 2, 3, 4, 5, 6, 10
JärjestäjätSAUVON MERIKULMAN METSÄNKÄVIJÄT RY
SALON SEUDUN KENNELKERHO RY
HALIKON NUMMEN METSÄSTYSSEURA RY
KIIKALAN METSÄSTYSYHDISTYS R.Y.
KOSKEN TL ERÄNKÄVIJÄT RY
PAIMION METSÄSTYSSEURA R
SALON SEUDUN PALV.KOIRAHARRASTAJAT
 
12.-13.06.2021 Rovaniemi KV
PERUTTU! Rovaniemi KV 2021
la: 1, 4, 8, 9, 10
su: 2, 3, 5, 6, 7
NimiPERUTTU! Rovaniemi KV 2021
PaikkaRovaniemi (Napapiirin messualue)
NäyttelytyyppiKansainvälinen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 1, 4, 8, 9, 10
sunnuntai: FCI-ryhmät 2, 3, 5, 6, 7
Junior HandlerTavallinen
JärjestäjätROVANIEMEN KÄYTTÖKOIRAT R.Y.
LAPIN AJOKOIRAYHDISTYS R.Y.
 
12.06.2021 Helsinki RN
PERUTTU! Helsinki 9 & 3/8
9 & 3/8
NimiPERUTTU! Helsinki 9 & 3/8
PaikkaHelsinki (Tuomarikartano)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät9
3/8
Junior HandlerTavallinen
JärjestäjäLADIES KENNEL CLUB RY
 
12.06.2021 Pieksämäki RN
PERUTTU Pieksämäki 3/4 & 5/9
3/4 & 5/9
NimiPERUTTU Pieksämäki 3/4 & 5/9
PaikkaPieksämäki (Keskusurheilukenttä)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät3/4
5/9
JärjestäjäPIEKSÄMÄEN METSÄSTYSSEURA RY
 
13.06.2021 Hämeenlinna E
PERUTTU! Bullterrieri ja kääpiöbullterrieri
Suomen bullterrieriyhdistys ry
NimiPERUTTU! Bullterrieri ja kääpiöbullterrieri
PaikkaHämeenlinna (Lautsian Kartano)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
Junior HandlerTavallinen
JärjestäjäSUOMEN BULLTERRIERIYHDISTYS RY
 
19.06.2021 Loviisa E
Eurasier erikoisnäyttely
Suomen eurasier kerho ry
NimiEurasier erikoisnäyttely
PaikkaLoviisa (Strömfors Dog Sports)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN EURASIER KERHO RY
Tulokset
 
19.06.2021 Mäntsälä E
SIIRTO 13.5. > 19.6. Kaukasiankoira
Suomen kaukasiankoirat ry
NimiSIIRTO 13.5. > 19.6. Kaukasiankoira
PaikkaMäntsälä (.)
NäyttelytyyppiErikoisnäyttely
JärjestäjäSUOMEN KAUKASIANKOIRAT RY
Tulokset
 
19.-20.06.2021 Lappeenranta KV
PERUTTU Lappeenranta Dog Show
la: 2, 3, 5, 6, 7
su: 1, 4, 8, 9, 10
NimiPERUTTU Lappeenranta Dog Show
PaikkaLappeenranta (Lappeenrannan ravirata)
NäyttelytyyppiKansainvälinen näyttely
Ryhmätlauantai: FCI-ryhmät 2, 3, 5, 6, 7
sunnuntai: FCI-ryhmät 1, 4, 8, 9, 10
Junior HandlerTavallinen
JärjestäjätLAPPEENRANNAN PALVELUSKOIRAYHDISTYS
LAPPEENRANNAN SEUD.SAMOJEDIYHDISTYS
LAPPEENRANNAN METSÄSTÄJÄT RY
 
19.06.2021 Heinävesi RN
PERUTTU! Heinävesi 2/5 & 6/8
2/5 & 6/8
NimiPERUTTU! Heinävesi 2/5 & 6/8
PaikkaHeinävesi (Urheilukenttä)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät2/5
6/8
JärjestäjäHEINÄVEDEN KENNELKERHO
 
19.06.2021 Kuhmo RN
Kuhmo 6 & 7/8
6 & 7/8
NimiKuhmo 6 & 7/8
PaikkaKuhmo (Kalevalan liikuntakeskus)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät6
7/8
JärjestäjätKUHMON METSÄSTYS- JA AMPUMASEURA RY
Tulokset
 
19.06.2021 Pöytyä RN
PERUTTU Pöytyä 4 & 5/6
4 & 5/6
NimiPERUTTU Pöytyä 4 & 5/6
PaikkaPöytyä (Kyrön koulu)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät4
5/6
JärjestäjäTURUN SEUDUN MÄYRÄKOIRAKERHO RY
 
19.06.2021 Reisjärvi RN
Reisjärvi RN FCI 5/6 & 7/8
5/6 & 7/8
NimiReisjärvi RN FCI 5/6 & 7/8
PaikkaReisjärvi (Ravirata)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät5/6
7/8
JärjestäjäKANGASKYLÄNSEUDUN METS SEURA REPO
Tulokset
 
20.06.2021 Aura RN
PERUTTU Aura 5/8 & 9/10
5/8 & 9/10
NimiPERUTTU Aura 5/8 & 9/10
PaikkaAura (Auran Nuortentalo)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät5/8
9/10
JärjestäjäTURUNMAAN KENNELYHDISTYS RY
 
20.06.2021 Kajaani RN
PERUTTU Kajaani 3 & 4/5
3 & 4/5
NimiPERUTTU Kajaani 3 & 4/5
PaikkaKajaani (Kajaanin Ammattikorkeakoulu)
NäyttelytyyppiRyhmänäyttely
Ryhmät3
4/5
JärjestäjätKAINUUN BEAGLE R.Y.
KAJAANI OY:N METSÄSTYSSEURA RY
 

lataa